KASR-I ARVEN 3&4

Yakut
3 Blok
3+1, 4+1
Satıştaki Projeler

YENİ HAYAT TARZINIZ

Değeri her geçen gün artan bir lokasyonda ev sahibi olmaya ne dersiniz? Üstelik site konseptli bu proje, sahip olduğu ayrıcalıkları alternatifleriyle yaşam tarzınızı değiştirmeye aday!

Tanıtım

Site konseptli Kasr-ı Arven 3&4’te yer alan spor alanları ile çocuklarınızın gelişimine şahit olabilir ve birlikte hem verimli hem de keyifli saatler geçirebilirsiniz. 

Modern, şık ve estetik mimarinin günümüz teknolojisi ile buluştuğu projemiz, sadece sosyal donatıları ile değil aynı zamanda lüks ve zamana meydan okuyan estetik yapılarıyla da oldukça iddialı! Konfor, lüks ve estetiği bir araya getiren eşsiz dairelerde siz de kendinizi yıldız gibi hissedeceksiniz! Çünkü dairelerimizin salonlarını sizler için, bir oda olmaktan ziyade, keyifle vakit geçireceğiniz bir yaşam alanı olarak düşünüp en ferah olacak şekilde tasarladık. 

Dairelerimizde iddialı olduğumuz alanlardan biri de mutfaklarımız… Projemizdeki dairelerin mutfağında yer alan kullanışlı, şık ve cazibeli her detay yemek yapmayı daha da keyifli hale getirecek.

Proje Galerisi
Kat Planları
Lokasyon

Satışı Devam Eden Diğer Projelerimiz