ARVEN VİLLA BECEN

Becen
18 Villa
Villa
Satıştaki Projeler

VİLLA BECEN’İN GÜZELLİĞİ ORTADA

Becen’in temiz ve ferah havası biraz çarpmış olabilir ancak rahat olun birazdan siz keyif kahvelerinizi yudumlarken doğanın içinde sizi bekleyen yeni evinizle tanışacaksınız.

Kayseri’nin lüks ve markalı konut projelerini, yenilikçi çizgisiyle geleceğe miras değerinde inşa eden Arven Yapı Endüstrisi olarak, Becen’de yükselen yeni villa projemizi sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Tanıtım

Neden Villa Becen?

Uzun süre evde kalmanın önce bireysel sonrasında ise toplum sağlığını koruyabilmek amacıyla ne kadar önem taşıdığını daha iyi anladığımız günlerden geçiyoruz. Tüm insanlık olarak; açık hava ile toprağa temas gibi ihtiyaçların ön plana çıktığı bu zor pandemi günlerinde özgürce nefes almanın kıymetini derinden hissettik.
İşte bu yüzden doğanın kalbinde, 18 villadan oluşan Becen Projemiz, özlenen huzurlu ve konforlu hayatı tüm inceliğiyle beğeninize sunuyor ve yüksek yaşam standartlarıyla lüksü tatmak isteyen sahiplerini bekliyor.

Projemizin ismini aldığı Becen, Kayseri’nin en yüksek noktasında bir cennet… Evinizden çıkar çıkmaz, hayatla bütünleşen doğası ve mis gibi havasıyla Hisarcık bağları tam karşınızda, şehir ayaklarınızın altında… Burada önce asırlık ağaçlar selamlıyor sizi… Erciyes’in eteklerinde yer alan yeşilin binbir tonu ise renk katıyor yolculuğunuza…

Şehrin en havadar bölgesinde doğaya komşu olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız

Proje Galerisi
Lokasyon

Satışı Devam Eden Diğer Projelerimiz