ARVEN DOĞUYAKA

Beyazşehir
2 Blok
2+1, 2.5+1
Satıştaki Projeler, Yeni Projeler

ŞİMDİ EV SAHİBİ OL

Arven Doğuyaka, günden güne değer kazanarak, Beyazşehir’de yükseliyor. Projemiz, çevre yoluna ve sağlık merkezlerine yakın, AVM, eğitim kurumları ve tramvay durağına ise yürüyüş mesafesinde.

Tanıtım

Arven Doğuyaka, günden güne değer kazanarak, Beyazşehir’de yükseliyor. Projemiz, çevre yoluna ve sağlık merkezlerine yakın, AVM, eğitim kurumları ve tramvay durağına ise yürüyüş mesafesinde. Toplam 176 dairenin yer aldığı Arven Doğuyaka, 2 bloktan oluşuyor ve sizlere nitelikli bir yaşam sunuyor.

Arven Doğuyaka’da çizgi dışı bütün detaylar, farklı gereksinim ve beğenilere seslenen seçenekleri ile size ve sevdiklerinize bir yaşam alanından beklediğiniz tüm kalite ve estetiği vadediyor.

Geniş bir oturma odası, işlevsel bir mutfak ile hareket alanının daha fazla olmasına olanak tanıyan Arven Doğuyaka; sizlere ferah bir yaşam alanı sunuyor.

Arven Doğuyaka, size ferah ve aydınlık bir ortam ile harika yemekler için ilham verecek. Biz lezzet dolu, tatlı bir hayat için gerekli tüm malzemeleri hazırladık; gerisi sizin hayal gücünüze kalmış.

Proje Galerisi
Kat Planları
Lokasyon

Satışı Devam Eden Diğer Projelerimiz