ARVEN CADDE 1

Erkilet
1 Blok
3+1
Tamamlanmış Projeler

BU CADDE’NİN YILDIZI SİZ OLUNSizi sadece yeni bir eve değil, aynı zamanda konforlu ve ayrıcalıklı bir hayata davet ediyoruz.
Arven Cadde; modern mimarisi, sosyal donatıları ve şehrin yıldızı gibi parlayan özel konumu ile “Barınmak için değil, kaliteli yaşamı bulmak için” size en uygun seçenekleri sunacak, hızlı ve sürekli gelişen bölgeye ayrıcalıklı bir değer katacak!

Konumuyla yakaladığı avantajı sağlam yapısı ve estetik mimarisi ile taçlandıran Arven Cadde hayatınızı her açıdan güzelleştirecek.
Tramvay güzergahında yer alan ayrıcalıklı konumu ile sahip olacağınız ulaşım kolaylığı çok iyi gelecek.

Arven Cadde 1, bölgenin değerine yakışan standartlar ile Arven Yapı güvencesiyle hayat buluyor, şehrin yeni ikonlarından biri olmaya aday cazibesiyle ise adeta Kayseri’ye göz kırpıyor!

Göz alıcı mimari ve fonksiyonelliğin ön plana çıktığı bu Cadde’de lokasyonun avantajlarından faydalanacak ve şehrin kalbini tüm ritmiyle hissedeceksiniz.

Arven Cadde 1, karmaşanın yarattığı yorgunluktan uzakta, aradığınız her şeyi tam olarak karşılayacak şekilde, huzurdan ilham alarak tasarlandı.
Kayseri’nin çehresini değiştirecek estetiğe sahip Arven Cadde 1, kuzey çevreyoluna yakınlığı sebebiyle şehir hastanesi, alışveriş merkezleri ve üniversiteler gibi önemli merkezlere yakın olduğu gibi bulunduğu cadde üzerinden geçmesi planlanan tramvay güzergahının avantajıyla ise ulaşımı sizler için daha kolay bir hale getiriyor.

Tüm bunların yanı sıra içerisinde yer alan ticari alanları ile de değerli bir yatırım ve nitelikli bir yaşam sunuyor. Arven Cadde 1hayatınızı her açıdan güzelleştirecek.

Peki siz ayrıcalıklar dünyasında yer almaya hazır mısınız?

Satışı Devam Eden Diğer Projelerimiz