ARVEN SÖĞÜT

Talas
4 Blok
2+1, 3+1, 4+1
Satıştaki Projeler, Yeni Projeler

ŞEHİR VE DOĞA MUTLULUKTA BULUŞTUArven Yapı Endüstrisi olarak sadece ev değil huzurlu yuvalar inşaa ediyoruz. Projemiz ismini içinde bulunduğu Derevenk Vadisi’nde bolca ev sahipliği yapan ve en eski arkeolojik kalıntıları Anadolu’da bulunan kadim “Söğüt” ağacından almıştır. Osmanlı Beyliği’nin kalbi de Söğüt’tür. Yani kimine göre kadim bir ağaç kimine göre ise bir medeniyetin doğduğu yer…
Hep söylediğimiz gibi; Talas’ımıza değer katmaya dün olduğu gibi bugün
de devam edeceğiz.

Tanıtım

Bir ev hayal edin…
Şehrin temiz hava giriş noktalarından olan gerçek bir vadiye komşuluğuyla ve önemli ulaşım noktalarının kesiştiği lokasyonuyla hem huzurun hem hayatın içinde…

Ayrıca projemiz iç güzelliği kadar dış güzelliği ile de sizi cezbedecek. Arven Söğüt dış mimarisinde kullanılan yeni nesil ışık sistemi ile hayatınızı renklendirmeye aday.

Doğaya komşu olan ve yuva hissini en keyifli şekilde yaşayabileceğiniz Arven Söğüt’te, 2+1’den 4+1’e kadar hayallerinizi yaşayabileceğiniz bir yaşam seçeneği sizi bekliyor.

Projemiz sahip olduğu spor salonu ve çocuk oyun alanlarıyla sizlere sağlık ve eğlence dolu bir yaşam sunuyor.
Yanıbaşındaki doğal güzelliklere olan yakınlığıyla da ailenizle eşsiz anlar yaşayabilir, kendinize yeni rutinler katabilirsiniz.

Siz sadece keyifli anılar biriktirin.
Biz her şeyi sizin mutluluğunuz için düşündük.

Proje Galerisi
Kat Planları
Lokasyon

Satışı Devam Eden Diğer Projelerimiz