ARVEN NİŞANTAŞI

Talas
2 Blok
2+1, 3+1
Tamamlanmış Projeler

Çok eskiden Osmanlı padişahların, adını atış talimi yaptıktan sonra iyi atışlarını işaretlemek üzere diktirdikleri anıt taşlarından alan Nişantaşı’ndan ilham aldık. Çünkü Kayseri’nin her yerinde olduğu gibi burada da bölgeye en iyi imzalarımızdan birini attık.

Tanıtım

Sosyal yaşamın tam kalbine gelen; kaliteli, konforlu, ferah ve heyecanlı bir projenin bir parçası olmak ayrıcalık olacak.

Gerek alışveriş gerekse sosyal hayatın renkliliği açısından Kayserililerin yoğun ilgisini gören Talas’ta, konumu itibariyle ev sahipleri, kendilerini yaşamın içinde hissedecekler. Akşam 8’den sonra gününü sonlandırmayan, hareketli  bir yaşama sahip olmak isteyen, karlı  bir yatırım  peşinde koşan, prestijli  bir hayat arayışında olanların adresi; Arven Nişantaşı, kalitesi ve hikayesiyle bizden izler taşıyor.

Tamamen yeni binalar ve sitelerle çevrilmiş olan diğer bölgelerden farklı olarak Arven Nişantaşı, gerek Talas’ın tarihi dokusuna yakın olması, gerekse kültürel mozaiği ile size, sıcak ve hareketli bir yer olduğunu hissettirecek.

Herkes deli gibi mutluluğu arıyor ve nerede olduğunu bilmiyor. Bizim mutluluğumuz başkalarının mutluluğunda gizli. Onlara mutluluk veriyoruz ve mutluluğun peşinden gidiyoruz.

Proje Hakkında 

Modern mimari anlayışının günümüz teknolojisi ile buluştuğu Arven Nişantaşı’nda ayrıcalıklı hizmetler, kendinizi ödüllendirebileceğiniz alanlar ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız imkanları sizin için tasarladık. Bölgenin havasını değiştiren Arven Nişantaşı faklı mimarisiyle tarihi ve ihtişamlı dokuyu temsil ediyor. Size ve sevdiklerinize her anlamda sunduğu konfor ve ayrıcalıklarla yaşamın farkına varacaksınız.

2+1, 3+1  Dairelerde size en uygun yaşam alanlarında ferah bir nefes alacaksınız.

Çocuk oyun alanlarıyla çocuklarınızın güvenli alanlarda vakit geçirmesini sağlayacaksınız.

Kaskad sistemiyle tasarruf edeceksiniz.

Fitness salonlarıyla sağlıklı ve dinç yaşam elinizin altında.

Proje Galerisi
Kat Planları
Lokasyon

Satışı Devam Eden Diğer Projelerimiz