Nefes

PROJE HAKKINDA

Bir Nefes de kocaman dünya!
Evlerimizden çokça şey bekliyoruz. Bazen sessizlik, bazen sosyallik istiyoruz. Bazen çıkıp yürüyeceğimiz bir alan, bazen tek başımıza dinlenebileceğimiz bir yer. Sizi anlıyoruz. Bir Nefes ile her şey çok farklı olacak.

Nefes almak için çok sebep var.
Projemize başlamadan önce alandaki hiçbir ağacı kesmediğimizi ve projemizi bu ağaçlar üzerinden şekillendirdiğimizi belirtmek isteriz. Özlemini duyduğunuz doğa, vazgeçemediğiniz konfor ve zamanınızı değerli hissettirecek sosyal alanlar bir Nefes ile hayatınızda.

Bir Nefes İle Yaşama Neler Katılır?
Piknik Alanı: Artık pazar trafiği çekmek zorunda değilsiniz. Asansörün bir tuşuna basarak havanızı değiştirebilirsiniz. Anti-Stres Yolu: Günün tüm sıkıntılarını doğaya bırakın. Bu yol size huzurlu bir rota çizmeniz için yardımcı olacak. Yürüyüş Parkurları: Yürüyüşüne hem kuş sesleri hemde çocuk gülüşleri eşlik edecek. Siz sporunuzu yaparken çocuğunuzda görüş alanınızda olacak. Çünkü detaylar tamamlayıcıdır. Çok Amaçlı Spor Sahası: Sporu alternatifli sevenler için seçenek çok. Basketbol, voleybol, futbol bunlardan bazıları. Gününe, moduna, keyfine göre. Fitness Alanı: Sporun en faydalısı bol oksijenli ortamda yapılanı. Tabii ki Kültür fizik aletleri eşliğinde. Çocukların keşfedeceği her şeyin tabletlerde değil doğa da olduğunu biliyoruz. Ve çocukluk hatırlanılan en güzel zaman olmayı hak eder. Trafik Parkuru: Çocuklarınızın akülü arabalarını sürebilecekleri, trafiği olmayan alan. Oyun Parkı: Çocuklarınız bu alanda paylaşmayı, sosyalleşmeyi, keşfetmeyi öğrenecek. Oyun ağı: Hayal gücü gelişimi için oyuna farklılıklar katıp, eğlenmeyi yine çocuklara bıraktık. Servis Bekleme Alanı: Çocuklarınızın servise binerken görüş alanınızda olması ve güvenlikli bir alandan alınması güvende hissettirecektir. Açık Otopark: Aracınıza yer arayarak konforunuzu ertelemeyin diye.

Doğanın sosyal hayatla buluştuğu Nefes de yaşam bambaşka. Şimdi buluşma sırası sizde!

GALERİ

Nefes
Nefes
Nefes
Nefes
Nefes
Nefes
Nefes
Nefes
Nefes
Nefes
Nefes
Nefes
Nefes
Nefes
Nefes
Nefes
Nefes
Nefes
Nefes
Nefes
Nefes
Nefes

KAT PLANI

Nefes
Nefes
Nefes
Nefes
Nefes

ARVEN ÇAĞRI MERKEZİMİZ


info@arvenyapi.com.tr

Genel Merkez

Tacettin Veli Mh. Tacettin Veli Bulv.
No: 24 Arven Plaza Melikgazi / Kayseri / Türkiye
Tel : 444 3 567
info@arvenyapi.com.tr