Cadde

PROJE HAKKINDA

ARVEN CADDE ŞİMDİ SATIŞTA!

Modern mimari anlayışının günümüz teknolojisi ile buluştuğu Arven Cadde’de ayrıcalıklı hizmetler, kendinizi ödüllendirebileceğiniz alanlar ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız imkanları sizin için tasarladık. Bölgenin çizgisini değiştiren Arven Cadde bir yıldız gibi parıldayacak. Size ve sevdiklerinize her anlamda sunduğu konfor ve ayrıcalıklarla yaşamın farkına varacaksınız. 

172 m2,  3+1 Daireler ve  ticari üniteler ile en iyi yatırım geleceğe olan yatırımdır.

Şehrin Yeni Cazibe Noktası!

Eğitim şehri olan Kayseri’nin en aktif caddelerinden biri olan Erkilet Bulvarı üzerinde yer alan Arven Cadde Abdullah Gül ve Nuh Naci Yazgan Üniversitelerine yakın, Kuzey Çevreyoluna 3 dakikalık mesafede yer almaktadır. Hava Alanına yakınlığıyla dikkat çeken Arven Cadde projesi her konuda size kolaylık sunmaya hazırlanıyor.

Fitness Salonu ile Sağlıklı Yaşamın Kapılarını Aralayın!

Hafta da en az iki kere yapmanız gereken fitness sporu kalp ritminizin düzenlenmesini sağlayarak, kalbinizin eskisinden daha güçlü ve daha sağlıklı olmasını sağlar. Soğuk kış günlerinde veya iş yoğunluğunuzun olduğu zamanlarda sağlıklı yaşamı aksatmayacaksınız. Evden çok uzaklaşmadan spor yapmanın tadına varacaksınız.


Kaskad Sistemi ile Enerjiden Tasarruf Edin.

Merkezi ısıtmalarda kullanılan kazan dairesinin yerini alan aynı görevi yapan bir sistemdir. İklim koşullarına uygun çalışarak %40’a varan enerji tasarrufu sağlayan sıralı kombi sistemidir. PROJE HAKKINDA


GALERİ

Cadde
Cadde
Cadde
Cadde
Cadde
Cadde
Cadde
Cadde
Cadde
Cadde
Cadde
Cadde
Cadde
Cadde

KAT PLANI

Cadde
Cadde

ARVEN ÇAĞRI MERKEZİMİZ


info@arvenyapi.com.tr

Genel Merkez

Tacettin Veli Mh. Tacettin Veli Bulv.
No: 24 Arven Plaza Melikgazi / Kayseri / Türkiye
Tel : 444 3 567
info@arvenyapi.com.tr